O MBA

Podnikáte? Zde jste na správném místě!

Meriglobe Business Academy odkrývá pravdu o rizicích podnikání.

Každý podnikatel každodenně čelí rizikům spojeným s podnikáním. Ať již začínáte podnikat, nebo své podnikání již nějaký ten čas provozujete, jsme zde, abychom vám pomohli vypořádat se s těmito podnikatelskými riziky výrazně snadněji. A nejen s riziky samotnými.

Nejlepším způsobem, jak se stát úspěšným podnikatelem, je těmto chybám zcela předcházet!! Zaměřujeme se tedy především na prevenci a ochranu před riziky podnikání.

Know-how

Každé podnikání je specifické a jeho specifika s sebou zpravidla přinášejí určitá rizika.

Coby podnikatel:

  •  jste buď génius a nepotřebujete se učit nic nového;

NEBO

  •  podnikáte již nějakých 20-30 let a informace a zkušenosti získáváte průběžně metodou pokus-omyl, což vás nejspíš přichází

NEBO

  • si opatříte edukační audioknihu či elektronickou knihu, ve které jsou uvedeny příběhy podnikatelů, kteří podnikají a poskytují poradenství již 30 let. Tuto audioknihu či elektronickou knihu si můžete číst a přehrávat do té doby, než si potřebné vědomosti v ní obsažené dokonale neosvojíte

Za dlouhé roky, po které se věnujeme naší obchodní činnosti, jsme zjistili, že se podnikatelé potýkají stále dokola se stejnými problémy.

Rozhodli jsme se tedy pro spolupráci se zkušenými podnikateli a odborníky z řad právníků, daňových poradců, marketingových manažerů a dalších specialistů, abychom se podělili s vámi, coby podnikateli, o naše podnikatelské know-how.

Toto know-how jsme shromažďovali po dlouhá desetiletí, tvrdě jsme za něj platili svými chybami, ze kterých jsme se ovšem vykoupili dosaženými úspěchy.

Nyní vám tedy můžeme nabídnout jedinečnou možnost vzdělávat se a zlepšovat ve všech oblastech, které jsou zásadní pro váš podnikatelský úspěch.

Ať už si koupíte knihu na jakékoli téma, můžete si být jisti, že vám rozšíří obzory, upozorní na nejčastější chyby, kterých se podnikatelé dopouštějí, a poskytne vám cenné rady vycházející z dlouholetých zkušeností.

Tyto příklady z praxe a návody, které zveřejňujeme poprvé v historii našeho podnikání, mohou efektivně využít k rozvoji svého podnikání jak noví, tak zkušení podnikatelé.