O MBA

Podnikáte? Zde jste na správném místě!

Meriglobe Business Academy odkrývá pravdu o rizicích podnikání.

Každý podnikatel denně čelí rizikům spojeným s podnikáním. Ať začínáte, nebo svůj byznys již nějaký čas provozujete, jsme připraveni vám pomoci hrozící i nastalá podnikatelská rizika ukočírovat a vyvarovat se fatálních chyb.

Nejlepší způsob, jak se stát úspěšným podnikatelem, je těmto chybám zcela předcházet! Zaměřujeme se tedy především na prevenci a ochranu před riziky podnikání.

Know-how

Zakladatel Meriglobe Business Academy, Vladimír John, za léta své obchodní činnosti zjistil, že se podnikatelé potýkají stále dokola se stejnými problémy, a to napříč obory i zeměmi působnosti. Rozhodl se tedy využít zkušenosti své i ostatních podnikatelů a odborníků z řad právníků, daňových poradců, marketingových manažerů a dalších specialistů, aby se s vámi, ostatními podnikateli, podělil o návod, jak na to. Jak podnikatelská rizika předvídat, očekávat i jak na ně reagovat, když nastanou.

Jeho know-how je prezentováno na skutečných příbězích podnikatelů a předkládáno srozumitelnou formou a jazykem i pro začínající podnikatele. Zcela na vás je pak výběr formátu, který vám bude nejlépe vyhovovat (kniha, e-kniha, CD, mp3, jazykový doplněk).

 

Vladimír John
– zakladatel Meriglobe Business Academy